YHTEISTYÖPÄÄTÖS JOTA EI TARVITSE KATUA!

KIRJANPITO

Osaavan henkilöstön antama palvelu. 

NEUVONTA 

Maksutonta asiakkaillemme!

TALOUSHALLINTO

Toimintaasi sopiva ratkaisu ja koulutus. 

PALKKAHALLINTO

Pätevä henkilöstö palkanlaskentaan.


Asiantunteva Tilitoimisto

jo vuodesta 1982  

HÄMEEN ATK- JA TILIPALVELU Oy on asiantunteva ja aktiivinen tilitoimisto. Olemme palvelleet asiakkaitamme vuodesta 1982. Olemme Taloushallintoliiton auktorisoima tilitoimisto. Meidän kanssamme on turvallista toimia.

 

Toimintamme peruspilarina on aina ollut luotettavan ja ajantasaisen palvelun tuottaminen. Sen takaamiseksi meillä työskentelee pitkään alalla toiminut henkilöstö. Lisäksi tuotamme palvelut modernilla ja ajanmukaisella välineistöllä. Auktorisoituna tilitoimistona velvollisuutemme on huolehtia siitä, että ammattitaitomme säilyy korkeana.


Panostamme neuvontaan. Meille on tärkeää, että sinä asiakkaamme tiedät etukäteen ratkaisuusi vaikuttavat tekijät. Silloin ei tarvitse oikoa jo tehtyä. Asiakkaanamme voit keskittyä omaan toimintaan ja sen kehittämiseen.


Asiakaskuntamme koostuu kaikenkokoisista ja usealla eri toimialalla olevista yrityksistä sekä yhdistyksistä. Kirjanpidon lisäksi saat meiltä apua myös moneen yritystoiminnan pulmaan. Meillä on runsaasti yhdistysasiakkaita, joten hallitsemme myös niiden kirjanpidon ja tukiraharaporttien laatimisen. 


Yhteistyöpäätös jota ei tarvitse katua!

HENKILÖSTÖ: 

 

Matti Myllymäki

Toimitusjohtaja 

matti.myllymaki@hatili.fi

0400 337 528

 

Myynti

matti.myllymaki@hatili.fi

0400 337 528

KIRJANPITO: 

 

Kirjanpito

Antti Collin, KLT

044 314 1793

antti.collin@hatili.fi 

Kirjanpito

Hanna Levo

044 314 1782 

hanna.levo@hatili.fi 

Kirjanpito

Heli Nikkinen

044 314 1797

heli.nikkinen@hatili.fi 

Kirjanpito

Sanni Viitanen 

044 751 1185 sanni.viitanen@hatili.fi 

Kirjanpito

Tuija Hirvonen

044 314 1780

tuija.hirvonen@hatili.fi 

Kirjanpito

Tuija Saarinen, KLT 

044 314 1786

tuija.saarinen@hatili.fi 

PALKANLASKENTA: 

 

Palkanlaskenta

Arja Seppänen

044 314 1785

arja.seppanen@hatili.fi 

Palkanlaskenta

Taina Viitanen 

044 314 1781

taina.viitanen@hatili.fi 


Ota Yhteyttä / Pyydä Tarjous! 

Osoite: 

Näsilinnankatu 28 E 6

3 .kerros 

33200 TAMPERE 


Avoinna: 

8:00 – 16:00 


Puhelin:

vaihde/ 03-31417800

Websivut: WPMedia | Copyright 2021 - hatili.fi